Guangzhou Tech Master Auto Parts Co.Ltd

Tel: 86-020-36163613 Email: Info@tmcarparts.com

Skype: joyce.cui50 Telefon komórkowy: 008618620791831 (WhatsApp)

Dom
Produkty
O nas
Wycieczka po fabryce
Kontrola jakości
Skontaktuj się z nami
Poprosić o wycenę
Wiadomości Firmowe
Dom

Guangzhou Tech master auto parts co.ltd

Orzecznictwo
dobra jakość Sprężyny zawieszenia pneumatycznego na sprzedaż
dobra jakość Sprężyny zawieszenia pneumatycznego na sprzedaż
Wszystko w jak najlepszym porządku, towary dobrej jakości, szybka wysyłka i bardzo dobra obsługa Polecam. Serwery 5 gwiazdek!

—— Pan Machiel de bruyn

Towary dotarły dziś, są bardzo dobre, mają nadzieję, że w niedalekiej przyszłości będą z tobą robić interesy!

—— Pan Harri Plukka

Im Online Czat teraz

Guangzhou Tech master auto parts co.ltd

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
Guangzhou Tech master auto parts co.ltd Guangzhou Tech master auto parts co.ltd Guangzhou Tech master auto parts co.ltd Guangzhou Tech master auto parts co.ltd Guangzhou Tech master auto parts co.ltd Guangzhou Tech master auto parts co.ltd Guangzhou Tech master auto parts co.ltd Guangzhou Tech master auto parts co.ltd Guangzhou Tech master auto parts co.ltd Guangzhou Tech master auto parts co.ltd
Warsztaty montażowe Nasz sprzęt produkcyjny Nasz partner Appex Show 2019 Wystawa części samochodowych w Szanghaju w 2019 r
<-Video Images->

Szczegóły firmy:

Rodzaj działalności : Producent
Rynek Główny : Ameryka Północna
Ameryka Południowa
Zachodnia Europa
Wschodnia Europa
Azji wschodniej
Azja Południowo-Wschodnia
Bliski Wschód
Afryka
Oceania
Na calym swiecie
marki : Tech Master
Ilość pracowników : 100~105
Coroczne wyprzedaże : 5million-7million
Rok założenia : 2004
pc Export : 80% - 90%

Guangzhou Tech Master Auto Parts Co.Ltd. to profesjonalna firma specjalizująca się w opracowywaniu, produkcji i eksporcie części zawieszenia pneumatycznego, takich jak amortyzator pneumatyczny, amortyzator powietrzny, sprężarka powietrza, pompa wspomagania układu kierowniczego i turbosprężarka. Nasze produkty nadają się głównie do samochodów ciężarowych, szlaków, autobusów, a także do samochodów osobowych, takich jak BMW, BENZ, AUDI, LAND ROVER, LINCOLN, FORD . W międzyczasie dostarczamy również serię wysokiej jakości resorów pneumatycznych do samochodów ciężarowych, takich jak VOLVO, MERCEDES, SCANIA, DAF, BPW, SAF, MAN , a także do amortyzatorów siedzeń.

Najwyższej jakości produkty firmy i nastawienie na usługi zyskały uznanie w kraju i za granicą. Nasze części zawieszenia pneumatycznego cieszą się nie tylko dużą popularnością na rynku krajowym, ale eksportują do Ameryki Północnej, Europy, Bliskiego Wschodu, Afryki, Azji Południowo-Wschodniej ponad 40 krajów i regionów.

Lata żmudnego procesu rozwoju tworzą pionierską, przedsiębiorczą duszę „Tech Master”. To taki duch zachęca nas do angażowania się w badania, rozwój i ciągłe innowacje. W miarę upływu czasu nasze produkty stają się awangardowymi kurierami. Dzięki temu klienci w kraju i za granicą czują się bezpiecznie i odczuwają ulgę w korzystaniu z naszych produktów. Spraw, aby podróż samochodem była przyjemniejsza i przyjemniejsza.

Źródła z pierwszej ręki, bezpośrednia cena sprzedaży, doskonały system logistyczny i dystrybucyjny zapewniają doskonałą obsługę użytkownikom samochodów i agentom z częściami zamiennymi.   Zapewniamy bezpłatną obsługę przesyłek agentów wewnątrz i na zewnątrz prowincji. W naszym przedsiębiorstwie powszechnie postrzegane są modele transportu kolejowego, drogowego, międzymiastowego i lotniczego. Nasza firma realizuje specjalne zamówienie na kontrakty terminowe na kontenery masowe i oferuje ekspresową obsługę poczty. Profesjonalne usługi wysokiej jakości zawdzięczamy kompletnej gamie produktów, różnorodności produktów, dużym zapasom, solidnej sieci sprzedaży. Wiele części zawieszenia pneumatycznego jest w magazynie gotowych do zapytania i zamówienia.

Polityka firmy: Zorientowana na jakość, aby być lepszym i silniejszym, zrównoważonym rozwojem. Nasz cel: Tech Master jest zaangażowany w tworzenie wartości i poszukiwanie racjonalnych korzyści dla społeczeństwa, klientów, personelu, współpracującego partnera i samego przedsiębiorstwa. Szczerze oczekujemy współpracy z producentami części samochodowych, warsztatami samochodowymi i współpracownikami z całego świata na rzecz lepszej przyszłości.

Dziękujemy za poświęcenie czasu na przeglądanie naszej strony internetowej i chętnie przyjmiemy wszelkie sugestie, które mogą pomóc nam ulepszyć naszą stronę.

Szczegóły kontaktu
Guangzhou Tech master auto parts co.ltd

Osoba kontaktowa: Ms. Joyce Cui

Tel: 008618620791831

Faks: 86-020-36163613

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)